Chłodnictwo

Od zawsze ludzie szukali sposobów na manipulowanie temperaturą. O ile zwiększenie temperatury przy pomocy ognia opanowaliśmy już dawno, to w przypadku chłodzenia mieliśmy dostęp tylko do naturalnych, ograniczonych sposobów.

W dzisiejszych czasach mamy całe przemysły opierające się na nienagannie działających systemach chłodniczych.
Nasza firma od dawna zajmuje się wykonaniem i implementacją takich rozwiązań.

Chłodnictwo od Cooltech

Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną, wykonanie systemów chłodzenia procesów przemysłowych oraz różnorakich komór chłodniczych.

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć sprężarki, agregaty i wiele innych artykułów chłodniczych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić produkt, wdrożyć go a w przyszłości oferować serwis okresowy lub szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów.

Bogata oferta produktów chłodniczych

W naszej ofercie znajdziecie:

– Sprężarki hermetyczne i półhermetyczne
– Agregaty chłodnicze
– Zespoły wielosprężarkowe (Power-Packs)
– Skraplacze powietrzne i wodne
– Chłodnice wentylatorowe (bezpośredniego odparowania i wodne)
– Wytwornice wody lodowej
– Moduły hydrauliczne do instalacji wody lodowej
– Systemy pompowe
– Automatykę chłodniczą i elektryczną

Pewna firma

W aktualnej formie jesteśmy na rynku od 2008r, ale nasze początki sięgają 1992r. Oznacza to, że mamy doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Utrzymaliśmy się na rynku przez pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta, a także indywidualne traktowanie każdego projektu. Nauczyliśmy się wiele przez ten czas. Radzimy sobie z problemami, które kiedyś byłyby nie do pokonania. Wybierając nas, stawiasz na solidną firmę z doświadczeniem i renomą.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zapewniamy o naszym profesjonalnym podejściu do każdego zlecenia.
Z naszym wieloletnim doświadczeniem jesteśmy solidnym wyborem, jeśli zastanawiasz się nad instalacjami chłodniczymi. Jak chłodnictwo – to my!

Dalej się zastanawiasz?

Nasza bogata oferta i wieloletnie doświadczenie sugerują, że jesteśmy dobrym wyborem.

Nieważne czy jesteście małą lub dużą firmą albo klientem indywidualnym. Dobierzemy produkty adekwatne do waszych potrzeb i budżetu. Gwarantujemy montaż wybranego sprzętu, przeszkolenie w jego użytkowaniu oraz regularne przeglądy/serwis. Dodatkowo zapewniamy serwisowanie i konserwację montowanych oraz już istniejących instalacji. Sprawdź ofertę na  naszej stronie i skontaktuj się z nami.

Czekamy!

Telefon

508-158-868
733-675-808

Adres

Cooltech Serwis

ul. Warszawska 21/2
97-200 Tomaszów Mazowiecki