Wentylacja

Wentylacja w Twoim domu

Wymiana powietrza następuje za pomocą urządzeń mechanicznych – central wentylacyjnych lub wentylatorów. Wentylacja mechaniczna może być nawiewna, wywiewna (wyciągowa) lub nawiewno-wywiewna.

 

W zakresie wentylacji zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną:

– rooftopów,
– central wentylacyjnych nawiewno-wyciągowych,
– wentylatorów dachowych i promieniowych,
– klimakonwektorów

Nasi fachwowcy z radością pomogą Państwu w doborze wentylacji odpowiedniej do Państwa firmy lub mieszkania.

Rodzaje wentylacji dostępne w naszej firmie

Wentylacja nawiewno-wywiewna z reguły realizowana jest przez centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła (rekuperatory). Odzysk ciepła jest możliwy dzięki wymiennikom ciepła. Wyróżniamy m.in.: obrotowe, krzyżowe i przeciwprądowe wymienniki ciepła.

Wentylatory dachowe znajdują zastosowanie w przemyśle, jak i u klienta indywidualnego. Szeroki wachlarz produktów pozwala na wybranie pomiędzy różnymi wielkościami oraz wydajnościami. Dzięki temu możemy dobrać odpowiedni wentylator dachowy w zależności od potrzeb klienta i obiektu. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie potrzebne akcesoria do montażu wentylatora, takie jak podstawy dachowe, regulatory i kanały.

Wentylatory promieniowe znajdują zastosowanie w ogólnej wentylacji pomieszczeń, bibliotek, sal konferencyjnych, ale przede wszystkim jako wentylatory przemysłowe. Stosowane głównie w odciągach zanieczyszczonego powietrza oraz do transportu pneumatycznego. Montowane są również jako nadmuch i chłodzenia maszyn w procesach technologicznych. Poprzez swoją różnorodność budowy, a także parametrów wentylatory promieniowe pozwalają na zastosowanie w odmiennych warunkach środowiskowych. Najważniejszą zaletą jest współczynnik sprężu do wydajności, dzięki czemu można dobrać odpowiednie rozwiązanie. Fachowa obsługa oraz techniczna wiedza powinna pomóc w każdym doborze.

Wentylacja w postaci klimakonwektora

Klimakonwektory stanowią wygodne w zastosowaniu rozwiązanie zapewniające zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń. Wysoki poziom komfortu cieplnego jest osiągany dzięki wymuszeniu przepływu powietrza przez wentylator. Wentylacja w postaci klimakonwektorów uzyskuje wysoką efektywność energetyczną, pozwalając na obniżenie temperatury wody w trybie grzewczym, co zapewnia korzystne warunki pracy dla pompy ciepła.

W swojej ofercie mamy również:

– projektowanie instalacji wentylacyjnych,
– ekspertyzy i opinie techniczne układów wentylacyjnych,
– czyszczenie kanałów wentylacyjnych i urządzeń przy użyciu profesjonalnego sprzętu,
– pomiary wydajności urządzeń wentylacyjnych

Dalej się zastanawiasz?

Nasza bogata oferta i wieloletnie doświadczenie sugerują, że jesteśmy dobrym wyborem.

Nieważne czy jesteście małą lub dużą firmą albo klientem indywidualnym. Dobierzemy produkty adekwatne do waszych potrzeb i budżetu. Gwarantujemy montaż wybranego sprzętu, przeszkolenie w jego użytkowaniu oraz regularne przeglądy/serwis. Dodatkowo zapewniamy serwisowanie i konserwację montowanych oraz już istniejących instalacji. Sprawdź ofertę na  naszej stronie i skontaktuj się z nami.

Czekamy!

Telefon

508-158-868
733-675-808

Adres

Cooltech Serwis

ul. Warszawska 21/2
97-200 Tomaszów Mazowiecki