CHŁODNICTWO

Od zawsze ludzie szukali sposobów na manipulowanie temperaturą. O ile zwiększenie temperatury przy pomocy ognia opanowaliśmy już dawno, to w przypadku chłodzenia mieliśmy dostęp tylko do naturalnych, ograniczonych sposobów.
W dzisiejszych czasach mamy całe przemysły opierające się na nienagannie działających systemach chłodniczych.
Nasza firma od dawna zajmuje się wykonaniem i implementacją takich rozwiązań.

Chłodnictwo od Cooltech

Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną, wykonanie systemów chłodzenia procesów przemysłowych oraz różnorakich komór chłodniczych.

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć sprężarki, agregaty i wiele innych artykułów chłodniczych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić produkt, wdrożyć go a w przyszłości oferować serwis okresowy lub szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów.

Dlaczego Warto wybrać Nas?

Pewna firma

W aktualnej formie jesteśmy na rynku od 2008r, ale nasze początki sięgają 1992r. Oznacza to, że mamy doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Utrzymaliśmy się na rynku przez pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta, a także indywidualne traktowanie każdego projektu. Nauczyliśmy się wiele przez ten czas. Radzimy sobie z problemami, które kiedyś byłyby nie do pokonania. Wybierając nas, stawiasz na solidną firmę z doświadczeniem i renomą

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zapewniamy o naszym profesjonalnym podejściu do każdego zlecenia.
Z naszym wieloletnim doświadczeniem jesteśmy solidnym wyborem, jeśli zastanawiasz się nad instalacjami chłodniczymi. Jak chłodnictwo – TO MY!

Bogata oferta produktów chłodniczych

W naszej ofercie znajdziecie:
  • Sprężarki hermetyczne i półhermetyczne
  • Agregaty chłodnicze
  • Zespoły wielosprężarkowe (Power-Packs)
  • Skraplacze powietrzne i wodne
  • Chłodnice wentylatorowe (bezpośredniego odparowania i wodne)
  • Wytwornice wody lodowej
  • Moduły hydrauliczne do instalacji wody lodowej
  • Systemy pompowe
  • Automatykę chłodniczą i elektryczną

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zapewniamy o naszym profesjonalnym podejściu do każdego zlecenia. Z naszym wieloletnim doświadczeniem jesteśmy solidnym wyborem, jeśli zastanawiasz się nad instalacjami takimi jak klimatyzacja.

Dalej się zastanawiasz?

Nasza bogata oferta i wieloletnie doświadczenie sugerują, że jesteśmy dobrym wyborem. Nieważne czy jesteście małą lub dużą firmą albo klientem indywidualnym. Dobierzemy produkty adekwatne do waszych potrzeb i budżetu. Gwarantujemy montaż wybranego sprzętu, przeszkolenie w jego użytkowaniu oraz regularne przeglądy/serwis. Dodatkowo zapewniamy serwisowanie i konserwację montowanych oraz już istniejących instalacji. Sprawdź ofertę na naszej stronie i skontaktuj się z nami.

CZEKAMY!